تبلیغات
ღღدونگ یی ღღ - جی جین هی با همسرش+یک عالمه چیزای باحال در رابطه با جی جین هی مطمانم به وجد میاید+کپی ممنوع مگر با ذکر منبع+مطالب از سایت خارجیه
*جی جین هی قلب منه*

جی جین هی با همسرش+یک عالمه چیزای باحال در رابطه با جی جین هی مطمانم به وجد میاید+کپی ممنوع مگر با ذکر منبع+مطالب از سایت خارجیه

جمعه 27 تیر 1393 05:42 ب.ظ

نویسنده : ♥Niloofar♥
برید اداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامه
خیلی قشنگه.............................................

جی جین هی به تازگی از رواندا، آفریقای به عنوان سفیر حسن نیت سازمان امداد بین المللی و توسعه.
جی جین هی بازیگر همکار یو جی تائه برای ماموریت روز 7 در رواندا که از 21-28 نوامبر گرفته شده بود همراه بود. ماموریت برنامه ریزی شده است برای برنامه های ویژه کریسمس در کره پخش خواهد شد.

یکی از برنامه های ماموریت کمک به ارائه آب سالم برای مردم فقیر بود. به عنوان بیماری 80٪ رخ داده است وجود دارد توسط کافی آب باعث شد، جی جین هی خودش تصمیم گرفت به حمایت پمپ آب برای ماموریت.
آن را به خوبی برای دیدن آنها را بدبختی کمک کرد!

بازیگر نقش اول مرد جی جین هی یک عکاس در استرالیا تبدیل شد.

با توجه بر نقش کیم یون، سئونگ در درام جدید SBS "مراقبت از ما، سروان"، که debuting در ژانویه 4، جی جین هی عکس از یک زن و شوهر تازه می آمیزند وفادارند در سایت در اوایل ماه نوامبر صورت گرفت.

این صحنه در پل هاربر در استرالیا گرفته شده است و آن را از جی جین هی عکس گرفتن عروسی از یک مربی پرواز است. او در نشان دادن یک ژست بسیار شبیه یک عکاس واقعی به جای گذاشته.

با یک شغل گذشته به عنوان یک عکاس تبلیغات، او به رهبری صحنه مانند یک عکاس واقعی، گفتن زن و شوهر Austrailian چگونه مطرح و مانند. مردم می گویند آن را سخت به بگویید اگر آن را واقعی و یا یک صحنه برای درام.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 27 تیر 1393 06:23 ب.ظ